Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rozbórz Okrągły

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka siedliskowa przy lesie Rozbórz Okrągły

Rozbórz Okrągły,podkarpackie

78 000 zł3 750 m² 20,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem Rozbórz Okrągły, gmina Pruchnik Szukasz miejsca, gdzie cisza i natura spotykają się z wygodą codziennego życia? Ta działka w Rozborzu Okrągłym (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Jarosław

V,Jarosław(Rozbórz Okrągły + 18 km)

195 000 zł2 200 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka o powierzchni 2200m2 na Podkarpaciu w miejscowości Łazy koło Radymna. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy 3,5 x7 m2 oraz nowy garaż 4x6 m2 W domku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Hyżne

Hyżne(Rozbórz Okrągły + 24 km)

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Białobrzegi

Białobrzegi(Rozbórz Okrągły + 23 km)

160 000 zł2 100 m² 76,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Łańcuckie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łańcut(Rozbórz Okrągły + 25 km)

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łańcut

Łańcut(Rozbórz Okrągły + 25 km)

1 549 000 zł176,68 m² 8 767,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Szanowni państwo oferta wystawiona jest wyłącznie przez biuro nieruchomości. Prosimy nie nachodzić właścicieli. Dom wolnostojący 2019 | Centrum Łańcuta | 176 m | 9,38 a | fotowoltaika |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, osiedle Władysława Sikorskiego

Łańcut(Rozbórz Okrągły + 25 km)

657 000 zł88 m² 7 465,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne i w pełni wykończone oraz wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, gotowe do zamieszkania, wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Śliwnica

Śliwnica(Rozbórz Okrągły + 10 km)

60 000 zł68,08 m² 881,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowy w malowniczej Śliwnicy gmina Dubiecko, powiat przemyski Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska(Rozbórz Okrągły + 23 km)

515 000 zł151 m² 3 410,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej okolicy Błędowej Tyczyńskiej w gminie Chmielnik, zaledwie 18 kilometrów od serca Rzeszowa. Ta urocza nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Chmielowskiego

Szówsko(Rozbórz Okrągły + 22 km)

449 000 zł280 m² 1 603,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Dom z 1976 roku w Szówsku koło Jarosławia duża płaska działka 23, 96 ara i bardzo dobra lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. Solidna konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jagiełła

Jagiełła(Rozbórz Okrągły + 21 km)

349 000 zł145 m² 2 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 620 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 m , położony na dużej działce o powierzchni 42,6 ar, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rozbórz Okrągły

Rozbórz Okrągły,podkarpackie

24 500 zł833 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka po byłym siedlisku, ogrodzona z 3-stron, położona w centrum wsi /blisko: szkoła, kościół, przystanek , sklep/,obok zabudowa domów, na działce studnia, orzechy włoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach